Klasa sama w sobie. Volkswagen Golf

Volkswagen Golf jako niedościgniony wzorzec dla swojej własnej klasy ma jedną najważniejszą cechę: wyznacza kierunek. Inni chętnie za nim podążają.

Trzy istotne cechy Golfa

  • Dynamiczny, sportowy pakiet R-Line
  • Usługa wzywania pomocy
  • Emergency Assist

Sportowy styl w czystej postaci: opcjonalny pakiet R-Line Exterieur

Opcjonalny pakiet R-Line Exterieur zmieni Twojego Golfa w sportowca z prawdziwego zdarzenia.

Pakiet stylistyczny R-Line Exterieur sprawi, że Twój Golf zachwyci sportowym i jeszcze bardziej atrakcyjnym wyglądem. Z przodu spojrzenia przyciąga czarna, połyskująca osłona chłodnicy z logo R-Line. Wrażenie robi również zapożyczony ze świata motorsportu szeroki wlot powietrza w formie plastra miodu wkomponowany zderzak w stylu R-Line z charakterystycznym wzorem. Lśniące czernią listwy poszerzające progi oraz emblematy R-Line na przednich błotnikach dodają sylwetce auta drapieżności. Dynamiczny charakter doskonale uzupełniają trapezoidalne, chromowane końcówki wydechu umieszczone po obu stronach specjalnego dyfuzora w stylu R-Line oraz spojler dachowy z klapkami aerodynamicznymi. 

Sportowe wyposażenie, nowy poziom emocji: opcjonalny pakiet R-Line

Z opcjonalnym pakietem R-Line Twój Golf będzie imponować wyglądem i nabierze dynamicznego charakteru - zarówno na zewnątrz, jak i w środku. A sportowy klimat wnętrza poczujesz zaraz po uchyleniu drzwi. Przywitają Cię specjalne listwy progowe i nakładki na pedały ze stali nierdzewnej oraz dywaniki z ozdobnym szwem. Czarna podsufitka w parze z obszytą skórą sportową wielofunkcyjną kierownicą z logo R-Line oraz aplikacje w nowej stylistyce Dark Diamond Flag.

Sportowe zacięcie

Oznaczanie R-Line na fotelach i ekranie powitalnym systemu Infotainment to znak, że w Twoim Golfie drzemie prawdziwy drapieżnik.

Twój wbudowany telefon alarmowy

W razie wypadku każda sekunda jest cenna. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, by połączyć się z numerem alarmowym. Twój VW może również automatycznie wezwać pomoc i przekazać służbom ratunkowym informacje o lokalizacji, modelu samochodu i liczbie pasażerów. System pozwala dodatkowo na połączenie głosowe w celu wsparcia do momentu przybycia pomocy lub wezwania jej gdy będziemy świadkami innego wypadku lub w razie problemów zdrowotnych. W Europie rozwiązanie to działa na terytorium 22 krajów (10 języków); w innych przypadkach połączenie jest przekazywane do służb ratowniczych.

Łatwe parkowanie

Golf z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist nie tylko podpowie Ci, czy miejsce parkingowe jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie. Wystarczy, że będziesz obsługiwał pedał sprzęgła, przyspieszenia i hamulca, a Park Assist zajmie się resztą.

Korek? Czyli czas na relaks.

Jazda polegająca na ruszaniu i zatrzymywaniu jest nużąca, potrafi też działać na nerwy. Volkswagen ma jednak sposób na zamianę frustracji w relaks. Ulgę przyniesie opcjonalny asystent jazdy w korkach, który działa przy prędkościach od 0 do 60 km/h. System ten dzięki połączeniu aktywnego tempomatu ACC i systemu Lane Assist może ułatwić życie kierowcy i sprawić, że Golf będzie samodzielnie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas.


Dostępny na życzenie system Emergency Assist zaczyna działać, gdy stwierdzi brak aktywności kierowcy. Układ najpierw próbuje przywrócić uwagę prowadzącego, a gdy to nie przyniesie skutku, w kontrolowany sposób zatrzyma samochód. W ten sposób nowoczesna technologia może - w granicach działania systemu - pomóc uniknąć wypadku.

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:9:00 - 18:00
  • Wtorek:9:00 - 18:00
  • Środa:9:00 - 18:00
  • Czwartek:9:00 - 18:00
  • Piątek:9:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży VWO

Tomasz Łyszkowski

Specjalista ds.Sprzedaży

Michał Próchniewski

Specjalista ds.Sprzedaży

Michał Wagner

Specjalista ds.Sprzedaży

Iwona Czarnecka

Specjalista ds. Sprzedaży

Maciej Ostrowski

Specjalista ds.Sprzedaży

Robert Zakrzewski

Specjalista ds. Sprzedaży

Michał Gołaszewski

Dysponent samochodów nowych

Krzysztof Szymanowski

Asystentka Działu Sprzedaży

Alicja Jarzębska

Asystentka Działu Sprzedaży

Paulina Borek