Wnętrze

Zachowaj spokój w stresujący dzień

Każdego dnia starasz się o to, aby wszystkie materiały i cały zespół dotarły z punktu A do punktu B. To dlatego Volkswagen Transporter 6.1 dba o Twoje dobre samopoczucie. Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy, płynnie regulowana kierownica i fotel kierowcy, zachowująca kształt wygodna tapicerka oraz nowo zaprojektowana tablica rozdzielcza zapewniają bardzo komfortową jazdę. Dzięki doskonałej widoczności wokół pojazdu można łatwo obserwować otoczenie nawet w tętniących życiem centrach miast lub na źle oświetlonych placach budowy. A po zaparkowaniu łatwo przemienia się w mobilne biuro.

Technologia

Wszystko w zasięgu wzroku

Sprytniejsza realizacja zleceń: Dzięki aplikacji We Connect zawsze otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje – zawodowe i prywatne. Dzięki zestawowi wskaźników Premium wszystko masz w zasięgu wzroku. Dotrzesz bezpiecznie na miejsce, korzystając z systemu nawigacji „Discover Media”.

Dynamika jazdy

Nie poddaje się przy trudnych zadaniach

Nowoczesna technologia silnika BlueMotion w Volkswagen Transporter 6.1 odznacza się mocą, siłą uciągu i oszczędnością. Ponadto opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION i mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi sprawiają, że możesz podjąć się prawie każdego zadania. Z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG nawet bez straty dla siły uciągu.

Systemy wspomagające kierowcę

Każdego dnia jeszcze większy relaks w trasie

Kto jest zawsze w drodze, musi umieć prowadzić w różnych warunkach pogodowych i drogowych. To dobrze, że dzięki Volkswagen Transporter 6.1 nie musisz radzić sobie z tym sam.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na model Transporter Furgon. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 18:00
  • Wtorek:9:00 - 18:00
  • Środa:9:00 - 18:00
  • Czwartek:9:00 - 18:00
  • Piątek:9:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Konrad Królak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Radosław Budziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Kamiński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Jarosław Boćkowski

Administrator Działu Sprzedaży VWD

Angelika Ciechlecka