Wnętrze

Zachwycająca wszechstronność

Teraz przyszłość jest w Twoim zasięgu. Oprócz nowego, opcjonalnego cyfrowego kokpitu o przekątnej 26 cm (10,25 cala), wnętrze Multivana 6.1 jest wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami nowej generacji modułowego systemu infotainment – umieściliśmy tam m.in. ekran dotykowy o przekątnej 23 cm (9,2 cala na konsoli środkowej). Podwyższona pozycja foteli i opcjonalna elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w czterech kierunkach zapewniają doskonały komfort jazdy, zaś dzięki licznym schowkom utrzymanie porządku w samochodzie jest wyjątkowo proste.

Dynamika jazdy

Duże osiągi, poprawa trakcji

Nowoczesna technologia BlueMotion zastosowana w silniku Multivana 6.1 zapewnia moc i osiągi silnika oraz oszczędność. To doskonały wybór, jeśli na co dzień dużo jeździsz i chcesz cieszyć się dynamiką jazdy na wysokim poziomie.

Dostępne są różne warianty silników i skrzyni biegów dla Multivana 6.1. Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DSG) jest szczególnie wygodna w użytkowaniu i oszczędna: zapewnia brak przerw w przenoszeniu momentu obrotowego na koła podczas zmiany przełożeń. Multivan 6.1 posiada opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION, dzięki czemu pozostaje najbardziej terenowym pojazdem w swojej klasie.

Komfort

Z łatwością dotrzesz do celu.

Jazda Multivanem 6.1 to czysta przyjemność: bogate, znacznie rozszerzone wyposażenie oraz wygodne dodatki zapewnią obsługę tak prostą, jak w przypadku samochodu osobowego. Dzięki temu za każdym razem poczujesz się odprężony i zrelaksowany za kierownicą.

Systemy wspomagania kierownicy

Przewidujący towarzysz

Volkswagen Multivan oferuje systemy wspomagające kierowcę oraz systemy bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach, np. podczas parkowania lub zmiany pasów itp.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na Multivana. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 17:00
  • Wtorek:9:00 - 17:00
  • Środa:9:00 - 17:00
  • Czwartek:9:00 - 17:00
  • Piątek:9:00 - 17:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Konrad Królak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Radosław Budziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Kamiński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Jarosław Boćkowski

Administrator Działu Sprzedaży VWD

Angelika Ciechlecka