Wolność bez granic na czterech kołach


Zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem. Rano budzić się, słysząc szum morza. Zwiedzać obce kraje, lecz czuć się zawsze jak w domu: VW California 6.1 to wolność w czystej postaci. Dzięki wygodnemu wyposażeniu wnętrza oraz przemyślanym detalom każda podróż zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się swoją niezależnością i udaj się, dokąd chcesz. Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Wnętrze

Więcej wolności – również w środku


Odkrywać nowe kraje, kultury i miejsca każdego dnia. Pomimo to czuć się zawsze jak u siebie w domu. Volkswagen California 6.1 to Twój mobilny salon. Przestronne wnętrze oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby się wygodnie położyć. Ma też mnóstwo miejsca na ulubioną przytulankę lub lekturę na urlop. Gotowanie, sen i relaks – wszystko jak w domu. A za drzwiami cały świat.

Komfort w czasie snu

Twój ulubiony hotel. Zawsze pod ręką. 


Nie zawsze w najpiękniejszych miejscach na świecie znajduje się hotel, w którym można spędzić noc. Chyba że masz przy sobie swój własny hotel: Volkswagen California 6.1 oferuje wystarczającą ilość miejsca i komfort w rozkładanym łóżku, aby śnić o najpiękniejszych chwilach wakacji lub zasypiać przy delikatnym szumie fal.

Technologia

Odpowiedni wybór. Do miasta i na plażę.


Możliwości wszędzie, gdzie sięgnąć okiem. W kokpicie znajduje się wiele nowych rozwiązań, które sprawią, że podróż do wytęsknionego miejsca i pobyt z dala od utartych szlaków będzie wspaniałym doświadczeniem. Korzystaj z cyfrowego kokpitu o wysokiej rozdzielczości, multimedialnych systemów Infotainment najnowszej generacji i najnowocześniejszych możliwości sieciowych dzięki aplikacji Volkswagen We Connect.

Dynamika jazdy

Czysta przyjemność z jazdy. W każdym terenie.


Aby jazda na wakacjach była jeszcze przyjemniejsza, Volkswagen California 6.1 jest dostępny w wielu różnych kombinacjach silnika i skrzyni biegów. Napęd na wszystkie koła 4MOTION zapewnia wysoką siłę uciągu na prawie każdej nawierzchni, a dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG odczuwalnie zwiększa komfort jazdy dzięki płynnym zmianom biegów.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na model California. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 18:00
  • Wtorek:9:00 - 18:00
  • Środa:9:00 - 18:00
  • Czwartek:9:00 - 18:00
  • Piątek:9:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Konrad Królak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Radosław Budziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Kamiński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Jarosław Boćkowski

Administrator Działu Sprzedaży VWD

Angelika Ciechlecka