Caddy

Bierz życie jakie jest

Caddy jest przygotowany na wszystkie wyzwania codziennego życia: od szybkiego dostarczenia przesyłki po odwiezienie dzieci do szkoły. Niezawodny, dopasowany do potrzeb i wszechstronny w takim samym stopniu, jak jego poprzednicy, a teraz – w czwartej generacji – jeszcze bardziej komfortowy i ekonomiczny. Jest to pojazd wyjątkowy i perfekcyjny pod każdym względem.

Wysokiej jakości wnętrze

Mnóstwo miejsca, by poczuć się dobrze

Wnętrze Caddy oferuje do siedmiu niezwykle wygodnych i egronomicznych foteli wysokiej jakości, nowoczesny kokpit, a także mnóstwo miejsca na wszystkie niespodzianki, jakie czekają na Ciebie w życiu codziennym.

Elastyczna oferta przestrzeni

Idealnie pasuje do Twojego życia

Twój Caddy łatwo i elastycznie dostosuje się do Twoich wymagań. Zapewnia to wnętrze ze składanymi i wyjmowanymi fotelami. Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz wystarczająco dużo miejsca dla rodziny, na duże zakupy, transport małych mebli, albo dostawę.

Nowoczesne systemy wspomagania kierowcy

Myśli, więc zabezpiecza

Czy to wąskie miejsca parkingowe, niecierpliwe dzieci na tylnym siedzeniu, czy też niespodziewane sytuacje w ruchu drogowym – nowoczesne systemy wspomagania kierowcy w Caddy oferują wsparcie w prawie wszystkich sytuacjach krytycznych.

Najnowocześniejszy system informacyjno-rozrywkowy

Najlepsza rozrywka w drodze

Codzienne tempo może być czasem gorączkowe. Odbieranie dzieci, załatwianie spraw i ważnych spotkań zazwyczaj nie mogą czekać. Być może zdarzy Ci się konieczność spędzenia połowy dnia w samochodzie. Ale to wszystko przyjdzie Ci o wiele łatwiej z ulubioną piosenką w tle i najszybszą z możliwych tras na wyświetlaczu.

Mobilne usługi online

Zawsze online i na bieżąco


Stały dostęp do najświeższych informacji online o ruchu drogowym. Szybkie, bezpośrednie dotarcie do następnej stacji benzynowej. Obsługa aplikacji na smartfonie także podczas jazdy. Dzięki mobilnym usługom online „Car-Net” możesz cieszyć się większym komfortem i bezpieczeństwem, a także lepszą informacją w podróży.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na Caddy. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 18:00
  • Wtorek:9:00 - 18:00
  • Środa:9:00 - 18:00
  • Czwartek:9:00 - 18:00
  • Piątek:9:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Konrad Królak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Radosław Budziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Kamiński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Jarosław Boćkowski

Administrator Działu Sprzedaży VWD

Angelika Ciechlecka